Dětská obuv-Superfit
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

O nás

 

VELKÁ ODPOVĚDNOST ZA MALÉ NOHY .

Děkujeme a jsme velice poctěni , že jste navštívili, náš e-shop - www.detskeboty-superfit.czkterý je zaměřen výlučně na dětskou obuv rakouské značky SUPERFIT, kterou nabízíme ve velikostech 17 - 43 .

Pro děti a také pro rodiče je sotva něco napínavějšího než první kroky. Učit se chodit patří k nejhezčím a nejdůležitějším věcem v životě dítěte - rozhodující význam přitom mají správné boty.

Velké odpovědnosti za malé nohy se chopila značka dětských bot Superfit .

Též nabízíme i jiné značky, které prodáváme pouze v kamenném obchodě a neprezentujeme je na našem e-shopu ( jsou to značky : GEOX, PRIMIGI, KEEN, BEFADO bačkory).

Naše firma vznikla v roce 2011, kdy jsme se jako rodiče potýkali s nedostatkem, dostupností a nabídkou dětské obuvi. Jsem dětská zdravotní sestřička s dlouholetou praxí v oboru a problematika zdravého vývoje je mi  známá, tento faktor rozhodl o naší podnikatelské činnosti v tomto oboru a pevně doufáme, že je to cesta, která je prospěšná. Chceme také při prodeji nabízet pokud možno nadstandardní přístup a péči o naše malé zákazníky, poradenství pro rodiče ohledně zdravého obouvání, které prakticky z našich prodejen v této době vymizelo. Nechceme Vám jen zboží podávat, ale odborně prodávat. Tuto službu zákazníci uvítali, protože nákup dětské obuvi, zejména pro mladé rodiče, je velice náročný a v problematice se tolik neorientují. Kvalita prodeje je naší prioritou. Po našem proměření  a zhodnocení Vám vybereme tu správnou a vhodnou obuv .

Podmínkou našeho širokého výběru je dostatečně  zásobovaný sklad, který je naplněn dostačujícím počtem obuvi v závislosti na sezónním období. Zboží je tak z 98% vždy k dispozici a připraveno k okamžitému odběru. I mimo sezónu jsme schopni nabídnout dostatečný sortiment.  Neustále doobjednáváme zboží. Jsme velice potěšeni, že  zákazník odchází spokojený a s pocitem kvalitního nákupu.

Těšíme se na Vaší návštěvu a přejeme Vašim ratolestem hodně úspěšných krůčků v jejich spokojeném životě.

S našimi službami jsou zákazníci v drtivé většině  spokojeni a opakovaně se vrací za nákupem, což nás velice těší  a motivuje k pokračování naší podnikatelské činnosti.

Naší předností pro spokojenost zákazníka je i to, že otevření kamenného obchodu otevíráme téměř kdykoliv.

( stačí jen v předstihu zavolat na tel.724 289 112  a domluva se uskuteční k Vaší spokojenosti )

Přejeme krásné dny pro Vás a Vaše ratolesti ať si k nám cestu najdete či nikoli.

Dětská obuv v Českých Budějovicích v ulici Matice školské 4.

NOVĚ  !!!  NOVĚ   !!!   NOVĚ  !!!   NOVĚ !!!   NOVĚ  !!!  NOVĚ   !!!   NOVĚ  !!!   NOVĚ !!!  NOVĚ  !!!  NOVĚ   !!!   NOVĚ  !!!   NOVĚ !!!  NOVĚ !!!

PRODEJ  ŠKOLNÍCH TAŠEK a BATOHŮ od  NĚMECKÉ  značky  ,,HAMA,, - ,,Step by Step,, - ,, LEGO,,